Aracınız için;
elimizden geleni yapıyoruz.

Hizmetlerimiz

Daha İyisi İçin, Kendimizi Geliştiriyoruz.

Yeni çağda, yeni teknolojiyle birlikte gelişen sistemlere adapte olabilmek adına kendimizi sürekli güncelliyor ve yeni ürünler hakkında detaylı araştırmalar yapıyoruz. Sektörde 25+ yıllık birikim ve tecrübe ile size hizmet veriyoruz.

Direksiyon Kutusu Tamiri

Araçlarınızın direksiyon aksamlarında meydana gelen yağ kaçağı, ağırlık ve ses şikayetlerinizi çözmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Direksiyon kutusu arızaları genellikle kaza sonrası, kullanıma bağlı oluşan deformeler sebebiyle olmaktadır. Aracınızda oluşan yıpranma payına dair direksiyonunuzda arıza olup olmadığının tespiti için bizi ziyaret edin.

Yeni ve İkinci El Ürün Tedariği

Aracınızın direksiyon aksamlarında meydana gelen arızalar sonrasında yedek parça ihtiyaçlarınız için firmamızdan destek talep edebilirsiniz. İthal ve Orjinal olmak üzere tüm binek ve hafif ticari araçlarda yedek parça konusunda siz değerli müşterilerimize yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Portföyümüze yeni ürünleri eklemek için her geçen süreçte yeni anlaşmalar sağlıyor ve en uygun fiyata son kullanıcıya ulaştırmayı hedefliyoruz.

EPS Kodlama ve Tamiri

Araçlarınızın EPS ünitelerinde meydana gelen hatalar genellikle kullanıcı ve yıpranmaya bağlı olarak meydana gelmektedir. EPS ünitelerinde oluşan arızalarda direksiyon oldukça sert bir hal almakta olup; sürüş güvenliği çok düşüktür.

Aracınızın EPS ünitesinde arıza olduğunu düşünüyorsanız; hemen servis randevu talebi oluşturarak bizden hizmet alabilirsiniz.

Direksiyon Pompası Tamiri

Araçlarınızın direksiyon aksamlarında meydana gelen; yağ kaçağı, ağırlık ve ses şikayetlerinizde öncelikle arıza tespitinizi ücretsiz yapıyoruz.

Direksiyon pompası arızaları genellikle yanlış yağ kullanımı, yıpranma ve bilinçsiz direksiyon manevraları sebebiyle oluşmaktadır. Bu tür sorunların çözümü için bizi ziyaret edebilir ve randevu alabilirsiniz.

Kodlama ve Kalibrasyon

Elekronik direksiyonlarda sistem değişimi, kaza sonrası ve ya hatalı müdahaleler sonrasında kodlama ve kalibrasyon ihtiyacı doğmaktadır. Bu tarz problemlerde firmamızdan araçlarınızla ilgili kodlama ve kalibrasyon ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Firmamızdan randevu alarak araçlarınızla ilgili diagnostik talebinde bulunabilir ya da kodlama yaptırabilirsiniz.

Demontaj ve Montaj Hizmetleri

Servisimizde aracınızın direksiyon aksamına ait tüm parçalarının demontaj ya da montajını yaptırabilirsiniz. Satın aldığınız parçaların sağlamlığı konusunda tereddüt yaşıyorsanız; ekibimiz tarafından bakımını yaptırabilir ve daha güvenli yolculuklara çıkabilirsiniz.

Aracınızla alakalı montaj ve demontaj konusunda detaylı bilgi almak için, bizi telefonla arayabilir ve servis talebi oluşturabilirsiniz.

Bizler sadece şunu biliyor ve hedefliyoruz;

Doğru Seçimler, Doğru Tecrübeler

Müşterilerimizin şikayetleri konusunda her anlamda önce onların sesine ve tecrübelerine kulak veriyoruz. Çünkü biz biliyoruz ki; yaşanılanın ötesinde pek gerçek birşey yok. Bu sebeple, müşteri odaklı çözümler üretiyoruz. 

0 %
Müşteri Memnuniyeti
0 %
Çözüm Oranı
0 %
Arıza Tespiti

Sıkça sorulan sorular

Merak Ettiklerinizi Cevaplıyoruz.

Biliyoruz ki; oluşan problemler bazen üst üste gelebiliyor. Bu sebepten müşterilerimiz önce kendi sorunlarına kendi çözümlerini arıyor. Ancak söylemeliyiz ki her arıza uzaktan gözüktüğü kadar basit değil. 

Bu sorunun birden fazla cevabı olduğunu bilmenizi isteriz. Çünkü; araçtan araca ve üründen ürüne farklılık gösterebildiği gibi ürünün içerisinde arızalı parçaların kullanılamaz olması durumunda da fiyat farkı oluşuyor. Ücretsiz arıza tespiti için bizi ziyaret ederek tahmini fiyat alabilirsiniz.

Bu sorunun birden fazla cevabı olduğunu bilmenizi isteriz. Çünkü; araçtan araca ve üründen ürüne farklılık gösterebildiği gibi ürünün içerisinde arızalı parçaların kullanılamaz olması durumunda da fiyat farkı oluşuyor. Ücretsiz arıza tespiti için bizi ziyaret ederek tahmini fiyat alabilirsiniz.

Evet, bizim için aracın yaşının bir önemi yok. Biz tüm binek ve hafif ticari araçlara hizmet veriyoruz. 

Sadece kalibrasyon ve kodlama işlemlerinde ücret alınmaktadır. Ancak montajı yapılan ürünün kalibasyon ve kodlaması yapılarak teslim edilmektedir. 

Maalesef, sadece İstanbul ili Esenyurt ilçesinde hizmet vermekteyiz. Başka herhangi bir il ya da ilçede şubemiz yoktur. 

Tabii ki ediyoruz. Önce işimizi yapıyoruz ve ardından tarafınıza öncesinden bildirilmiş olan ve onaylanmış olan tutarın ödemesini tahsil ediyoruz. 

0 +
Yapılan İşler

Yeniliklerden İlk Sizin Haberiniz Olsun

Mail adresinizi kaydedin, yeni ve indirimli hizmetlerimizden ilk sizin haberiniz olsun. Yeni haber bültenleri de ücretsiz olarak gelecektir. 

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.