Esenyurt Direksiyon Kutusu Tamiri

Esenyurt direksiyon kutusu tamiri konusunda 25+ yıldır sektörde hizmet veren firmamızdan direksiyon tamiri için fiyat alın. Ücretsiz arıza tespiti yaptırın.

Esenyurt Direksiyon Kutusu Tamiri

Esenyurt direksiyon kutusu tamiri konusunda 25+ yıldır sektörde hizmet veren firmamız, Fatih Sanayi Sitesinde bulunmaktadır. Hidrolik direksiyona sahip araçlarınızda meydana gelen yağ kaçağı, boşluk ve ağırlık şikayetlerinizde aracınızın direksiyon aksamına ait problemlerin tespiti ve çözümü noktasında uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz. 

Direksiyon kutusu arızaları genellikle yıpranma, aşınma ya da kullanıcı kaynaklı oluşan kazalardan meydana gelmektedir. Arızanın tespiti için güvenilir ve alanında uzman kişilerden destek almak doğru çözüm yolunda ilerlemeniz konusunda yardımcı olacaktır. Direksiyon kutusu tamiri fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir. Bunun temelinde aracın marka / model bilgisi ile sorunun kaynağı doğru tespit edilebilmelidir. Aracınızın sökme – takma işleminin olması, üründe yedek parça kullanılacak olması ve diğer etkenler fiyatı arttıran etkenler arasındadır. 

Yağ kaçağı şikayetlerinizde genellikle direksiyon kutusunun içerisinde bulunan kramayer milinin paslanması ve ya aracın tekerler üzerinden darbe alması söz konusudur. Dolayısıyla paslanma durumunda pas, zımpara görevi görmesi sebebiyle ilerleyen süreçte tekrar edecek ve arızanın yeniden meydana gelmesine sebep verecektir. 

Boşluk şikayetlerinizde zamanla yıpranmaya bağlı olarak kullanılan aracınızın direksiyon kutusunda kep arızalanır ve bundan dolayı yenisi ile değiştirilmesi gerekir. Aynı şekilde rulmanlarda da boşluk oluşur. Bunun için direksiyon kutusunun sökülerek net olarak arıza tespiti yapılması gerekmektedir. 

Esenyurt Direksiyon Kutusu Tamiri
Esenyurt Direksiyon Kutusu Tamiri

Direksiyon kutusu arızalarınızda; hemen bizi arayabilir ve randevu talebinde bulunabilirsiniz. Esenyurt direksiyon kutusu tamiri konusunda 25+ yıldır sektörde hizmet veren firmamızdan destek talep edebilirsiniz.

Bize ulaşmak için; +90 530 379 10 01 ya da +90 543 829 53 26 numaralı telefonları arayabilir ya da Akşemsettin Mahallesi Fatih Sanayi Sitesi B Blok 206. Sk. No:16 Esenyurt / İSTANBUL adresinden ulaşabilirsiniz. 

25+ Yıldır sektörde güvenle hizmet vermenin mutluluğunu paylaşıyoruz.

Sizde bunu paylaşmak ister misiniz?